Reklamı kapat

Reklamı kapat
SABAH HABERLER
Reklam

Tütüncü tramvayda

Başkan Hakan Tütüncü, mesai saati bitimine denk gelen bir saatte tramvayda yolculuk yaparak, vatandaşların taleplerini dinledi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, haftanın bir günü farklı hatlarda çalışan otobüs, dolmuş ya da tramvayda yolculuk ederek, halkıyla birlikte olmaya devam ediyor. Başkan Tütüncü bu hafta da mesai bitimindeki bir saatte Fatih-Meydan hattı arasında çalışan tramvayda yolculuk yaptı. […]

Tütüncü tramvayda
13 Ekim 2016 - 16:10 'de eklendi.

Başkan Hakan Tütüncü, mesai saati bitimine denk gelen bir saatte tramvayda yolculuk yaparak, vatandaşların taleplerini dinledi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, haftanın bir günü farklı hatlarda çalışan otobüs, dolmuş ya da tramvayda yolculuk ederek, halkıyla birlikte olmaya devam ediyor.

Başkan Tütüncü bu hafta da mesai bitimindeki bir saatte Fatih-Meydan hattı arasında çalışan tramvayda yolculuk yaptı. Fatih durağından tramvaya binen Tütüncü, yolculuk boyunca vatandaşlarla sohbet etti ve onların ulaşımla ilgili isteklerini dinledi. Tütüncü, ulaşımla ilgili taleplerin cevabını da Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı ile görüşerek muhataplarına iletti.

Belediye başkanının tramvayda yolculuk yapmasından mutlu olan vatandaşlar ise Tütüncü’nün halkıyla iç içe olmasından duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Bazı vatandaşlar da Başkan Tütüncü ile yaptıkları tramvay yolculuğunu fotoğraf karelerinde hatıralaştırdı.

Her hafta bir şehir içi ulaşım aracı ile yolculuk yaptığını belirten Başkan Hakan Tütüncü, “Vatandaşlarımızla hem güzel bir zamanı paylaşıyoruz hem de onların isteklerini dinleyip çözüm üretiyoruz. Hayatın her anını halkımızla paylaşmak için adeta zamanla yarışıyoruz.” dedi.

Tütüncü’ye tramvay yolculuğunda Meclis Üyeleri İsa Sarpdağ ve Mehmet Yarbaş eşlik etti.
tutuncu-tramvayda_2

tutuncu-tramvayda_3

tutuncu-tramvayda_4

tutuncu-tramvayda_5

tutuncu-tramvayda_6

tutuncu-tramvayda_7

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER