Reklamı kapat

Reklamı kapat
SABAH HABERLER
Reklam

SANATA VE SPORA İLGİMİZ DEVAM EDECEK

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, şair ve yazar Nuri Erkal’ın imza gününde “Sadece bina yaparak belediye olunamayacağının ya da kent olunamayacağının çok farkındayız. O yüzden sanat ve spora olan ilgimiz, bütçe fonlarımız, bu alandaki aktivitelerimiz artarak devam edecek” diye konuştu. Başkan Uysal, şair, öykücü ve radyocu Nuri Erkal’ın Antalya Sanatçılar Derneği’nde (ANSAN) düzenlenen imza günü […]

SANATA VE SPORA İLGİMİZ DEVAM EDECEK
24 Ekim 2016 - 10:47 'de eklendi.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, şair ve yazar Nuri Erkal’ın imza gününde “Sadece bina yaparak belediye olunamayacağının ya da kent olunamayacağının çok farkındayız. O yüzden sanat ve spora olan ilgimiz, bütçe fonlarımız, bu alandaki aktivitelerimiz artarak devam edecek” diye konuştu.
Başkan Uysal, şair, öykücü ve radyocu Nuri Erkal’ın Antalya Sanatçılar Derneği’nde (ANSAN) düzenlenen imza günü ve söyleşisine katıldı.
Başkan Uysal, Erkal’ın “Tehlikeli madde diyorlar/ Taşıyan için değil mi/ Hayat da yaşam da öyle/ Yaşayan için değil mi” dizelerini okuduğunu konuşmasında sadece bina yaparak belediye ya da kent olunamayacağının çok farkında olarak Muratpaşa’da belediyecilik hizmetlerini sürdürdüklerini söyledi. Başkan Uysal, “O yüzden sanat ve spora olan ilgimiz, bütçe fonlarımız, bu alandaki aktivitelerimiz artarak devam edecek” dedi.
Erkal’ı “Deneyimli kent sakinleri tarafından iyi tanınan, gülücüğünü muhakkak gözlerinde hissedilen bir sanatçı” olarak anlatan Başkan Uysal, Erkal’a “Öğretmeniz, hocamız” diye seslendi. Erkal’ı hiçbir zaman tebessüm etmezken görmediğini belirten Uysal, “Böyle insanlar çok az” dedi.
nuri-erkal-soylesi-1

nuri-erkal-soylesi-2

nuri-erkal-soylesi-3

nuri-erkal-soylesi-4

nuri-erkal-soylesi-5

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER