ŞAHİN’DEN GÜZELBAĞ ÇIKARMASI

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, imalatçı firmaları Güzelbağ’da bir arada toplamak amacıyla yürüttüğü çalışmalar çerçevesinde bugün Ankara’da bir takım temaslarda bulundu. Şahin bu amaçla Milli Emlak Genel Müdürlüğü Özel Satış Daire Başkanı Ahmet Akcan ve Maliye Bakanlığı’nda üst düzey yetkililer ile görüşmeler yaptı.

Alanya’nın markalaşabilmesi için çok sayıda projeyi yürüten ve birçoğunu da hayata geçiren Şahin, Mobilya imalathanesi, mermer atölyesi, PVC ve demir doğrama atölyesi ve plastik boru imalathanesi gibi iş yerlerinin kabuğuna sığmadığını hatırlattı.

Başkan Şahin bu firmaların şehir içinde sıkıştığını ve yeterli büyüme gerçekleştiremediğini Daire Başkanı Ahmet Akcan’a iletirken, bir turizm merkezi olan Alanya’da çevrenin de bu iş yerlerinden rahatsız olduğunun altını çizdi.
Amaçlarının Alanya’ya yakışır bir projeyi hayata geçirmek olduğunu ve bunun için aralıksız çalıştıklarını belirten Şahin, bu gibi projelerle Alanya’da yaşam kalitesi ve ekonomik kalkınmanın artacağını dile getirdi.

Daire Başkanı Ahmet Akcan da, proje konusunda üzerlerine düşeni yapacaklarını söyledi
whatsapp-image-2016-10-04-at-11-52-42-1

whatsapp-image-2016-10-04-at-11-52-46

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir