Özlem bitiyor..Konyaaltı Kitap Fuarı açılıyor

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, bu yıl yedincisini gerçekleştirecekleri Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı’nın 28 Ekim Cuma günü açılacağını bildirdi.
Ülkenin içinde bulunduğu konjonktüre uygun slogan ile her yıl geleneksel olarak düzenlenen Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı başlıyor. Konyaaltı Belediyesi tarafından düzenlenen 7.Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı, 28 Ekim Cuma günü Cam Piramit’te kitap severler için kapılarını açılıyor.
“Ülke genelinde yaşadığımız olaylar, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir’ sözünü bir kez daha doğruladı” diyen Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı’nın yedincisini bu slogan ile gerçekleştireceklerini söyledi. Yeni eğitim yılında öğrencilerin okul ihtiyaçlarını da büyük indirimlerle bu fuardan da karşılayabileceklerini dile getiren Başkan Böcek, bu yıl fuarda 350 ye yakın grubu ve 100’e yakın da bir birinden değerli yazarın yer alacağını bildirdi.
Başkan Muhittin Böcek şöyle konuştu; “Her yıl olduğu gibi 7’den 77’ye her görüşten kitapseveri, tek çatı altında buluşturuyoruz. Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı’na bu yıl İlker Başbuğ, Metin Feyzioğlu, Mustafa Balbay, Hanife Avcı, Feyza Altun Meriç, Ahmet Şafak, Mavisel Yener, Ümit Zileli, Tarık Uslu, Enis Berberoğlu, Nihat Hatipoğlu, Şermin Çarkacı, Engin Alan, Büşra Küçük, İhsan Eliaçık, Sinan Meydan, Eren Erdem, Ataol Behramoğlu, Barış Yarkadaş, Yalçın Küçük, Hulki Cevizoğlu, Doğu Perinçek, Vural Savaş, Kahraman Tazeoğlu gibi birbirinden değerli yazarlar imza ve söyleşileriyle bu fuarda okurlarıyla buluşuyor. 22 bin ziyaretçi ile başladığımız Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı’nı geçtiğimiz yıl 135 bin kişi ziyaret etmişti. Türkiye’nin ilk 3 fuarı arasında gösterilen Fuar, bu gün Antalya’nın bir markası olmuştur.”
Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı, 28 Ekim ile 6 Kasım günleri arasında Cam Piramit’te ziyarete açık olacak.
dsc_0151

dsc_0856

dsc_1393

dsc_1625

dsc_1668

dsc_2150

dsc_2459

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir