Reklamı kapat

Reklamı kapat
SABAH HABERLER
Reklam

ÖZEL ÇOCUKLAR ‘TERS EV’DE

Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı ve Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı’nın (ZİÇEV) özel çocukları, yataktan mutfak eşyalarına ev eşyalarının ters yüz edildiği Ters Ev’i ziyaret etti. Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı Engelsiz Kafe’de engelli çocukların ailelerinden bağımsız hareket edebilmelerini sağlamak için uyguladığı gezi programlarında rota bu kez Kundu’da bulunan Ters Ev’di. Adalya Vakfı, bir evde […]

ÖZEL ÇOCUKLAR ‘TERS EV’DE
01 Ekim 2016 - 11:02 'de eklendi.

Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı ve Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı’nın (ZİÇEV) özel çocukları, yataktan mutfak eşyalarına ev eşyalarının ters yüz edildiği Ters Ev’i ziyaret etti.
Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı Engelsiz Kafe’de engelli çocukların ailelerinden bağımsız hareket edebilmelerini sağlamak için uyguladığı gezi programlarında rota bu kez Kundu’da bulunan Ters Ev’di. Adalya Vakfı, bir evde bulunan her türlü eşyanın tavandan sarktığı ve insanın yer algısının ters yüz eden evde ZİÇEV Antalya Şubesi’nin özel çocuklarını ağırladı. Sadece öğretmenlerinin eşlik ettiği özel çocuklar Ters Ev’de neşeli dakikalar yaşadı.
engelli-cocuklar-ters-ev-1

engelli-cocuklar-ters-ev-2

engelli-cocuklar-ters-ev-3

engelli-cocuklar-ters-ev-4

engelli-cocuklar-ters-ev-5

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER