Reklamı kapat

Reklamı kapat
SABAH HABERLER
Reklam

Öğretmenlere vatan teşekkürü

Başkan Hakan Tütüncü, FETÖ terör örgütünün 15 Temmuz ihanetini çocuklara en iyi şekilde anlatmalarından dolayı Mustafa Adıyaman Ortaokulu’nun öğretmenlerini kutladı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, okul aile birliğinin daveti üzerine Mustafa Adıyaman Ortaokulu’nu ziyaret etti. Başkan Tütüncü, ziyarette okul idarecileri, öğretmenler ve öğrencilerle sohbet etti ve taleplerini dinledi. Bilim merkezi müjdesi Sınıfları da gezen Tütüncü, […]

Öğretmenlere vatan teşekkürü
27 Eylül 2016 - 11:40 'de eklendi.

Başkan Hakan Tütüncü, FETÖ terör örgütünün 15 Temmuz ihanetini çocuklara en iyi şekilde anlatmalarından dolayı Mustafa Adıyaman Ortaokulu’nun öğretmenlerini kutladı.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, okul aile birliğinin daveti üzerine Mustafa Adıyaman Ortaokulu’nu ziyaret etti.
Başkan Tütüncü, ziyarette okul idarecileri, öğretmenler ve öğrencilerle sohbet etti ve taleplerini dinledi.

Bilim merkezi müjdesi

Sınıfları da gezen Tütüncü, öğrencilere halkın kullanımına açtıkları eski Dokuma Fabrika binasının içerisinde Akdeniz bölgesinin ilk bilim merkezinin yapacaklarının müjdesini verdi.
Tütüncü, bilim merkeziyle ilgili şunları söyledi: “TÜBİTAK işbirliği ile eski Dokuma Fabrika binasının içerisinde 8 bin metrekarelik alana güzel bir bilim merkezi kazandırıyoruz. Öğrencilerimiz bilim merkezinde fen bilimleriyle ilgili her türlü deneylerini yapabilecekler. Fizik, kimya, biyoloji derslerini merkezimizde uygulamalı olarak öğrenebilecekler. Bilim merkezimiz için çağrı merkezi oluşturacağız. Müracaat eden öğrencilerimizi okullarından servis araçlarımızla alacağız ve bilim merkezinde çalışmaları bittikten sonra öğrencilerimizi okullarına bırakacağız.”

“Çocukların geleceği için çalışıyoruz”

Mustafa Adıyaman Ortaokulu’nun, Kepez’in başarılı okullarından biri olduğuna işaret eden Başkan Tütüncü, “Belediyemiz ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’müzün destekleri, okul yönetiminin ve öğretmenlerimizin çalışmalarıyla okulumuz çok daha güzel hale geliyor. Belediye olarak okulumuzun taleplerini karşıladık, karşılamaya da devam edeceğiz.” dedi.

Hain darbeyi çizdiler

Başkan Hakan Tütüncü, ziyaret ettiği bir sınıfta güzel sanatlar dersinde öğrencilerin ‘vatan sevgisi’ başlığı altında FETÖ terör örgütünün hain 15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili resim çalışması yapmasını takdirle karşıladı. Resim çalışmalarını dikkatli bir şekilde inceleyen Tütüncü, 15 Temmuz ihanetini çocuklara en iyi şekilde anlatmalarından dolayı Mustafa Adıyaman Ortaokulu’nun öğretmenlerini kutladı.
Ziyarete İlçe Milli Eğitim Müdürü Vekili Yıldırım Solak ve Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özsoy da eşlik etti.
ogretmenlere-vatan-tesekkuru_2

ogretmenlere-vatan-tesekkuru_3

ogretmenlere-vatan-tesekkuru_4

ogretmenlere-vatan-tesekkuru_5

ogretmenlere-vatan-tesekkuru_6

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER