Reklamı kapat

Reklamı kapat
SABAH HABERLER
Reklam

MURATPAŞA’YLA FORMA GİRDİLER

Muratpaşa Belediyesi’nin Beslenme Danışmanlığı Merkezi diyetisyenleriyle fazla kilolarından kurtulan Şevket Demirhan, Celal Metin ve Şadiye Avcı, ‘randevusuz görüşme’ gününde Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı ziyaret edip, ücretsiz sunulan bu hizmet nedeniyle teşekkür etti. Şevket Demirhan, Celal Metin ve Şadiye Avcı hepsinin otak dertleri fazla kilolarıydı. Avcı 8 ay, Demirhan ve Metin ise 6 ay önce fazla […]

MURATPAŞA’YLA FORMA GİRDİLER
19 Ekim 2016 - 15:32 'de eklendi.

Muratpaşa Belediyesi’nin Beslenme Danışmanlığı Merkezi diyetisyenleriyle fazla kilolarından kurtulan Şevket Demirhan, Celal Metin ve Şadiye Avcı, ‘randevusuz görüşme’ gününde Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı ziyaret edip, ücretsiz sunulan bu hizmet nedeniyle teşekkür etti.
Şevket Demirhan, Celal Metin ve Şadiye Avcı hepsinin otak dertleri fazla kilolarıydı. Avcı 8 ay, Demirhan ve Metin ise 6 ay önce fazla kilolarından kurtulmak için Muratpaşa Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü bünyesinde yer alan Beslenme Danışmanlığı Merkezi’ne müracaat etti.
Merkezdeki diyetisyenler, her birinin yaşam tarzlarına uygun diyet programı hazırladı. Kendilerine verilen programa sıkı sıkıya uyan Demirhan 6 ayda 17 kilo, Metin aynı sürede 13 kilo verirken Avcı 8 ayda, 25 kilo verip 95 kilogramdan 70 kilograma düştü.
Muratpaşa Belediyesi’yle form tutup sağlıklı bir görünüm kazanan üç isim Muratpaşa Belediyesi Başkanı Ümit Uysal’ın her Çarşamba düzenlendiği randevusuz görüşme saatlerinde teşekkür için belediyeye geldi. Başkan Uysal, komşularını gösterdikleri azim ve kararlılık dolayısıyla kutlarken Şevket Demirhan, Celal Metin ve Şadiye Avcı da Muratpaşa’nın bu ücretsiz hizmeti nedeniyle teşekkür etti.

muratpasayla-forma-girdiler-1

muratpasayla-forma-girdiler-2

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER