Reklamı kapat

Reklamı kapat
SABAH HABERLER
Reklam

MURATPAŞA’DA 24 SAAT MESAİ

Muratpaşa Belediyesi, son 15 yıldır sadece yama çalışması yapılan, çöküntü alanlarda yağmur suyu toplanan Burhanettin Onat ve Narenciye caddelerinin Cebesoy üzerinden Doğu Garajı’na açan bağlantı yolu Balıkçıoğlu Caddesi’nin tek şeridini 24 saat içinde sıcak asfaltla kapladı. Cumartesi gecesi başlayan çalışmalar Pazar sona erdi. Muratpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürü Arif Kuş’un gözetiminde yol yapım ekipleri, Balıkçıoğlu […]

MURATPAŞA’DA 24 SAAT MESAİ
23 Kasım 2016 - 11:22 'de eklendi.

Muratpaşa Belediyesi, son 15 yıldır sadece yama çalışması yapılan, çöküntü alanlarda yağmur suyu toplanan Burhanettin Onat ve Narenciye caddelerinin Cebesoy üzerinden Doğu Garajı’na açan bağlantı yolu Balıkçıoğlu Caddesi’nin tek şeridini 24 saat içinde sıcak asfaltla kapladı. Cumartesi gecesi başlayan çalışmalar Pazar sona erdi.
Muratpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürü Arif Kuş’un gözetiminde yol yapım ekipleri, Balıkçıoğlu Caddesi’ne çalışmalara 19 Kasım Cumartesi gecesi başladı. Eskiyen asfalt, freze makinasıyla gece boyunca devam eden çalışmayla kazınıp kaldırıldı. Ekipler, 20 Kasım pazar günü sabah saatlerinde 420 metre uzunluğundaki caddeyi sıcak asfaltla kapladı. Yenileme çalışmalarında toplam 963 ton asfalt kullanıldı.
UYSAL PAZAR SABAHI BALIKÇIOĞLU’NDA
Belediye Başkanı Ümit Uysal, kenti doğu – batı aksında Narenciye Caddesi’nden Cebesoy Caddesi’ne bağlayan en önemli bağlantı yolunda yapılan çalışmaları Pazar günü erken saatlerinde denetledi. Başkan Uysal, Balıkçıoğlu Caddesi’nde mahalle sakinlerince karşılandı. Haftasonu aralıksız devam eden çalışmalar nedeniyle mahalle sakinleri Başkan Uysal’a teşekkür edip çiçek sundu. Başkan Uysal’ın denetlemesi sırasında bölgede bulunan Muratpaşa Belediye Meclisi’nin AKP’li üyesi Mehmet Altınsoy da, çalışmadan dolayı Başkan Uysal’ı kutladı.
HIZLI ve KALİTELİ
Başkan Uysal, Muratpaşa’da artık yama olarak tarif edilen çözümlerin tarih olduğunu belirterek, “Balıkçıoğlu Caddesi, kısa gibi görünebilir ama kentin taşıt trafiği açısından en önemli üç caddesi arasında çok önemli bir bağlantı yolu. Bunun farkında olarak kaliteden, ince işçilikten ödün vermeden çok hızlı bir çalışma gerçekleştirdik. Çalışmalarımızı olabildiğince, kent trafiğini aksatmadan, komşularımızı rahatsız etmeden yapıyoruz. Caddeyi, 24 saat içinde trafiğe açan mesai arkadaşlarımı kutluyorum” diye konuştu.
İŞÇİLERLE SELFİE
Balıkçıoğlu Caddesi’nde çalışmaları 24 saat içinde tamamlayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri de Başkan Uysal’la selfie çekti.

HAFTASONU 2’NCİ ŞERİTTE ÇALIŞMA VAR
Balıkçıoğlu Caddesi’nin Cebesoy’dan Burhanettin Onat ve Narenciye caddelerine acılaşan 2’nci şeridi ise 26 – 27 Kasım tarihlerinde sıcak asfaltla kaplanacak. Cadde, 26 Kasım Cumartesi günü saat 20.00’den sonra trafiğe kapatılıp, bozulan asfalt kazılacak. 27 Kasım Pazar günü sabah erken saatlerde de sıcak asfaltla kaplanacak.
balikcioglu-caddesi-asfalt-1

balikcioglu-caddesi-asfalt-2

balikcioglu-caddesi-asfalt-3

balikcioglu-caddesi-asfalt-4

balikcioglu-caddesi-asfalt-5

balikcioglu-caddesi-asfalt-6

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER