Reklamı kapat

Reklamı kapat
SABAH HABERLER
Reklam

MURATPAŞA ÜRETİYOR ANTALYA GÜZELLEŞİYOR

Muratpaşa Belediyesi’nin Park Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde oluşturduğu ahşap atölyesi kent mobilyaları üretmeye devam ediyor. Parklardaki banklardan engelliler için dizayn edilen ahşap masalara ve Falez Halk Plajlarındaki iskeleler Ermenek’te bulunan atölyedeki hünerli ellerden çıkıyor. Başkan Ümit Uysal’la birlikte üreten ve ürettiğini uygulayan bir yapıya dönüşen Muratpaşa Belediyesi, çiçek ve fidan üretim tesisleri, yeraltı çöp konteynırı üretim […]

MURATPAŞA ÜRETİYOR ANTALYA GÜZELLEŞİYOR
25 Eylül 2016 - 9:31 'de eklendi.

Muratpaşa Belediyesi’nin Park Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde oluşturduğu ahşap atölyesi kent mobilyaları üretmeye devam ediyor. Parklardaki banklardan engelliler için dizayn edilen ahşap masalara ve Falez Halk Plajlarındaki iskeleler Ermenek’te bulunan atölyedeki hünerli ellerden çıkıyor.
Başkan Ümit Uysal’la birlikte üreten ve ürettiğini uygulayan bir yapıya dönüşen Muratpaşa Belediyesi, çiçek ve fidan üretim tesisleri, yeraltı çöp konteynırı üretim atölyesi, Fen İşleri Müdürlüğü mobilya atölyesi, asfalt plent üretim tesisiyle birlikte Park Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde yer alan ahşap atölyesi de kent için üretmeye devam ediyor.
Muratpaşa’nın parklarında banklardan engelliler için dizayn edilen ahşap masalara ve Falez Halk Plajlarındaki iskeleler Ermenek’te bulunan atölyedeki hünerli ellerden çıktı. Atölyede bugüne kadar 188 ahşap masa, 42 ahşap engelli masası, 106 okul tepi masa, 227 oturma grubu, 221 okul tipi oturma grubu ve 141 çöp kovası üretildi.
Bununla birlikte 151 saksı üretimin gerçekleştirildiği atölyelerde üretilen 2 kamelya, 5 pergole, 3 köprü de Muratpaşa’nın parklarına yerleştirildi. Çocuk oyun alanları için kum masası, oyun kulübesi, denge köprüsü, salıncak, oyun masası, sandalye, barfiksin de üretimin gerçekleştiren atölyeler Falez Halk Plajlarının iskelelerini de yaptı.
Muratpaşa Belediyesi, ayrıca Türkiye’nin ilk kez ev sahipliğini yaptığı Uluslararası Botanik Fuarı, EXPO 2016 Antalya’da yer alan evi de yine ahşap atölyesinde imal etti.
ahsap-atolyesi-1

ahsap-atolyesi-2

ahsap-atolyesi-3

ahsap-atolyesi-4

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER