MURATPAŞA ŞOFÖRLERİNE EĞİTİM SEMİNERİ

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, belediyede görevli şoförlere yönelik eğitim seminerinde şoförlere “Şehir düzenini doğru etkileyebilmek, tanzim edebilmek için sizlerin o yetenekli ellerine hepimizin çok ihtiyacı var” diye seslendi.
Muratpaşa Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü, belediyede görevli şoförlere yönelik ‘Trafikte Sürüş ve Davranış Kuralları’ eğitimi düzenledi. Belediye Kültür Salonu’nda iki gurup halinde gerçekleşen eğitimlerin öğle oturumuna katılan Başkan Uysal, şoför olarak görevli personelin hem kullandıkları araçların hem de taşıdıkları belediye personelinin sorumluluğunu üstlendiklerini söyledi.
Trafikte hem araçlarda taşınan personelin hem de diğer insanların hayatının tehlikeye girmemesi, ‘tüyü bitmemiş yetimin hakkıyla alınan’ kamu araçlarının düzgün kullanılması için şoförlerin büyük bir yükü omuzlarında taşıdığını dile getiren Başkan Uysal, şunları söyledi:
“Bununla birlikte şehir düzenini doğru etkileyebilmek, tanzim edebilmek için sizlerin o yetenekli ellerine hepimizin çok ihtiyacı var. O iyi düşünen, doğru düşünen, en azından kendi çocuğunu düşünen o güzel yüreklerinize ve beyninize çok ihtiyacımız var.”

sofor-egitim-semineri

sofor-egitim-semineri-2

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir