Reklamı kapat

Reklamı kapat
SABAH HABERLER
Reklam

Motosikletçiler Dokuma’da buluşuyor

Türkiye’de en fazla motosiklet kazalarının Antalya’da yaşanmasına dikkat çekmeyi amaçlayan Kepez Belediyesi, şampiyonların katılacağı Dokuma Motosiklet Şenliği düzenliyor. Ülkemizde en fazla ölümlü motosiklet kazalarının Antalya’da yaşanmasına dikkat çekmeyi hedefleyen Kepez Belediyesi, Türkiye’de ve Avrupa’da şampiyonluklar kazanmış motosikletçilerin de katılımıyla Dokuma Motosiklet Şenliği düzenliyor. Cumartesi günü saat 11.00 ile 19.00 arasında düzenlenecek olan şenliğe, 1000’e yakın […]

Motosikletçiler Dokuma’da buluşuyor
27 Ekim 2016 - 16:57 'de eklendi.

Türkiye’de en fazla motosiklet kazalarının Antalya’da yaşanmasına dikkat çekmeyi amaçlayan Kepez Belediyesi, şampiyonların katılacağı Dokuma Motosiklet Şenliği düzenliyor.

Ülkemizde en fazla ölümlü motosiklet kazalarının Antalya’da yaşanmasına dikkat çekmeyi hedefleyen Kepez Belediyesi, Türkiye’de ve Avrupa’da şampiyonluklar kazanmış motosikletçilerin de katılımıyla Dokuma Motosiklet Şenliği düzenliyor. Cumartesi günü saat 11.00 ile 19.00 arasında düzenlenecek olan şenliğe, 1000’e yakın çeşitli türlerden motosikletçiler, klasik otomobil ve offroad kulüpleri bir araya gelecek.

Motosiklet korteji yapılacak

Şenlik, Mini City’den başlayıp Dokuma Parkı’nda sona erecek olan kortej ile başlayacak. Motosiklet tutkunları ile hayranlarının buluşturulacağı parkta, çeşitli etkinlikler düzenlenecek. Günün finali ise konserlerle yapılacak.

Şampiyonlar da katılıyor

Doğu Avrupa Enduro Şampiyonası ikincisi Burak Özdemir, Motokros Türkiye Şampiyonu İbrahim Taş, Türkiye Enduro Şampiyonu İsmail Özgür gibi profesyonellerin yer alacağı şenlikte, çeşitli eğitici etkinlikler de yapılacak.

Klasikçilerin adresi Dokuma

Açılışında Murat 124 marka otomobil sahiplerinin oluşturduğu Kulüp 124 Grubu, Jawa ve Mobylette marka motosiklet gruplarının yer aldığı Dokuma Parkı, ikinci kez motorlu araç tutkunlarını bir araya getiren mekan oluyor. İçinde kafeteryalar, çocuk oyun ve dinlenme alanlarının yer aldığı parkın geniş otopark alanı, bu tip grupların buluşmasında avantaj yaratıyor.
motosikletciler-dokumada-bulusuyor_2

motosikletciler-dokumada-bulusuyor_3

motosikletciler-dokumada-bulusuyor_4

motosikletciler-dokumada-bulusuyor_5

motosikletciler-dokumada-bulusuyor_6

motosikletciler-dokumada-bulusuyor_7

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER