Kırkpınar ve Küçükköy yolu asfalta hazırlanıyor

Büyükşehir, kent merkezlerine uzak mahallelerdeki yol çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Korkuteli’nin Kırkpınar Mahallesi ve Küçükköy yayla yolunda asfalt hazırlığına başlanıldı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri, Korkuteli’ne bağlı Kırkpınar Mahallesi ve Küçükköy yayla yolunda asfalt hazırlığı yapıyor. Mahalle sakinlerinin isteği ile bakım ve onarımı yapılan 12 kilometrelik yolda, ekipler yolu filler malzemesi ile sıkıştırarak asfalta hazırlıyor.

MUHTARDAN TEŞEKKÜR

Kırkpınar Muhtarı Bahattin Küçükköse, yıllardır yolları ile kimsenin ilgilenmediğini belirterek, “Büyükşehir yasasıyla birlikte muhtarların istekleri tek tek dikkate alınıyor. Kısa bir süre önce yolumuzun bozuk olduğu ve yapılmasını talep ettik. Yol derhal incelenerek gerekli hazırlıklar yapıldı ve yapım çalışmaları başladı. Şahsım ve mahallem adına emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

KISA SÜREDE TAMAMLANACAK

Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir de Kırkpınar Mahallesi ve Küçükköy yayla yolunda incelemelerde bulundu. Akdemir, yolun en kısa sürede tamamlanacağını bildirdi.
korkuteli-kirkpinar-yayla-yolu-3

korkuteli-kirkpinar-yayla-yolu-4

korkuteli-kirkpinar-yayla-yolu-5

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir