Kepez’in Sultanları sezona hazır

Türkiye Voleybol Federasyonu Bayanlar 2’inci Lig’de mücadele eden Kepez Belediyespor, sezon hazırlıklarını maç antrenmanı ile sürdürüyor. Park Antalya Gençlik ile hazırlık maçı yapan Kepez’in Sultanları karşılaşmadan 3-0 galip ayrıldı.

Turgut Özal Spor Salonu’nda hazırlık çalışmalarını sürdüren Kepez’in Sultanları Park Antalya Gençlik ile sezon öncesi hazırlık maçı yaptı. Maçı Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu’da tribünden izledi.

Mahir Saylan’ın teknik direktörlüğünde sahaya çıkan Kepez’in Sultanları 3 seti de galip bitirerek rakibi Park Antalya Gençlik’i 3-0 mağlup etti.

Sezon hazırlıkları hakkında düşüncelerini aktaran Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, “Kepez Belediye Başkanımızın talimatı ile Kepez’de ve Antalya’da yaşayan kızlarımıza örnek teşkil edecek Kepez’i ve Antalya’yı Türkiye’de temsil edecek bir takım kurduğumuza inanıyorum. Sultanlarımız bu sezon iddialı. Şampiyonluk için mücadele edecek. 30 Ekim Pazar günü başlayacak olan lig maçları öncesi hazırlık maçları yaparak sultanlarımızı müsabakalara hazırlıyoruz.” diye konuştu.
kepezin-sultanlari-sezona-hazir_2

kepezin-sultanlari-sezona-hazir_3

kepezin-sultanlari-sezona-hazir_4

kepezin-sultanlari-sezona-hazir_5

kepezin-sultanlari-sezona-hazir_6

kepezin-sultanlari-sezona-hazir_7

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir