Kepez’in Dev Spor Okulu

Kepez Belediyespor “Kış Spor Okulları” gençlere sporu sevdiriyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün talimatı ile kurulan spor okulları ivme kazanıyor.

Alt yapılara verdirdiği önemle son yıllarda büyük atılımlarda bulunan ve sporcu gelişimine büyük önem veren Kepez Belediyespor Kış Okullarında “1253” sporcu eğitim alıyor.

Yaz döneminin bitmesiyle beraber Kış Spor Okullarına start veren Kepez Belediyespor böylelikle yılın 12 ayı boyunca Kepez’de aralıksız spor olanağı sunuyor. Futbol, basketbol, güreş, tekvando, voleybol, yüzme, su topu ve tenis olmak üzere 8 branşta eğitim veren Kış Spor Okulları ile Kepezli gençlerin sporu sevmeleri ve profesyonel spor eğitimi almaları sağlanıyor. Katılımcılarına evden servis imkanı sağlayan Kış Spor Okullarında, modern açık ve kapalı tesislerde spor yapma imkanı bulan çocuklar böylelikle dış etkenlere karşıda korunmuş oluyor.

“Haydi çocuklar spora” sloganı ile yola çıkan Kepez Belediyespor Kış Spor Okulları , sağlıklı ve spor ahlakı almış nesiller yetiştirmeyi hedefliyor. Çocukların öncelikli eğitimlerinin yanı sıra sosyalleşmeleri için olanak sağlayan spor okulları, aynı zamanda sağlıklı yaşamında anahtarını çocukların eline veriyor.
kepezin-dev-spor-okulu_3

kepezin-dev-spor-okulu_2

kepezin-dev-spor-okulu_4

kepezin-dev-spor-okulu_5

kepezin-dev-spor-okulu_6

kepezin-dev-spor-okulu_7

kepezin-dev-spor-okulu_8

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir