Kepez’e yeni bilgi levhaları

Kepez Belediyesi sınırları içerisinde yer alan cadde ve sokaklara yeni bilgi tabelaları yerleştiriliyor.
Kepez Belediyesi tarafından hizmet götürülen 66 mahallede bulunan cadde ve sokakları işaret eden, bilgi levhaları yenileniyor.

Oldukça şık tasarımlı yeni levhalar, ilçenin değişen çehresini tamamlayarak yeni bir imaj kazandırıyor. Yeni tasarımı ile belediyenin tasarımları ile uyum içinde olan levhalar, değişen Kepez’in gelişimini tamamlayan küçük ama dikkat çeken detaylar olarak yerini alıyor. İlçede büyük, küçük her ayrıntıyı düşündüklerini ifade eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yeni cadde ve sokak levhalarının Kepez’e hayırlı olmasını diledi. Asfalttan yeşil alana, şehir planlamasından kentsel dönüşüme kadar çok sayıda alanda başarıyla kabuk değiştiren Kepez’in yeni sokak ve cadde levhaları, ilçenin gelişerek değişen silüetini tamamlıyor.
2016 yılı bitimine kadar Ahatlı, Kültür, Yenidoğan, Atatürk, Emek, Karşıyaka, Yeşiltepe, Özgürlük, Yükseliş, Zafer, Kuzeyyaka, Barış ve Fabrikalar mahallelerine, 432 adet çift yön levha, 1082 adet tek yön levha ve 1282 adet direk yapılarak levhaların yenilenmesi planlanıyor. Levha yenilenme projesi, 66 mahalleyi kapsayacak şekilde devam edecek.
kepeze-yeni-bilgi-levhalari_2

kepeze-yeni-bilgi-levhalari_3

kepeze-yeni-bilgi-levhalari_4

kepeze-yeni-bilgi-levhalari_5

kepeze-yeni-bilgi-levhalari_6

kepeze-yeni-bilgi-levhalari_7

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir