Karşıyaka’nın modernleşmesi gün sayıyor

Kepez Belediyesi Hizmet Binası karşısındaki Karşıyaka Mahallesine yapılan alt yapı çalışmalarını inceleyen Başkan Tütüncü, yıl sonuna kadar bölgenin modern bir görünüme sahip olacağını söyledi.

Modern bir Kepez için gece gündüz çalışan Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü çalışmalarını teftiş eden Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, 25 bin ton sıcak asfalt dökülen Karşıyaka Mahallesindeki çalışmaları inceledi. Teknik ekibiyle birlikte mahalleye gelen Başkan Tütüncü, 16 kilometre uzunluğundaki Karşıyaka Mahallesi yollarının asfaltlama çalışmasını yerinde inceledi.

Kaldırımları da yapılıyor

Çalışmalardan memnun kalan mahalle muhtarı ve vatandaşların tebriklerini kabul eden Tütüncü, isteyen herkesle de hatıra fotoğrafı çektirdi. Fen işleri ekibiyle tokalaşan Tütüncü, çalışanlarına moral verdi. Telefon ve elektrik hatlarının yeraltını alınmasının ardından sıcak asfalt çalışmasına başladıklarını açıklayan Tütüncü, bir yandan da 40 bin metrekareye yakın parke kaldırım çalışması yapıldığını söyledi.

Günden güne değer kazanıyor

Kepez’in birçok yerinde buna benzer altyapı çalışması yapıldığını hatırlatan Tütüncü, ilçenin bir an önce modernleşmesi için dur-durak bilmeden çalıştıklarını söyledi. Emek Mahallesi’nin ardından Karşıyaka’da da başlatılan çalışmanın bölgenin değerini arttırdığını belirten Tütüncü, “Günden güne değer kazanan Kepez, asfaltlanan ara yollarıyla modern bir şehir oluyor.” dedi.

karsiyakanin-modernlesmesi-gun-sayiyor_2

karsiyakanin-modernlesmesi-gun-sayiyor_3

karsiyakanin-modernlesmesi-gun-sayiyor_4

karsiyakanin-modernlesmesi-gun-sayiyor_5

karsiyakanin-modernlesmesi-gun-sayiyor_6

karsiyakanin-modernlesmesi-gun-sayiyor_7

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir