Reklamı kapat

Reklamı kapat
SABAH HABERLER
Reklam

KADIN GİRİŞİMCİLER BAŞKAN UYSAL’IN KONUĞU

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesinde biraraya gelen kadın girişimcileri ağırladı. Ziyarette iki kurum arasında işbirliği olanakları değerlendirildi. Başkan Uysal, TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Serap Kocaoğlu ve Yönetimi Kurulu üyelerini kabul etti. Ziyarette Muratpaşa Belediyesi’nin Yeşildere Mahallesi’nde kısa bir süre içinde tamamlanacak ve bölgede ‘yılbaşı […]

KADIN GİRİŞİMCİLER BAŞKAN UYSAL’IN KONUĞU
26 Ekim 2016 - 19:43 'de eklendi.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesinde biraraya gelen kadın girişimcileri ağırladı. Ziyarette iki kurum arasında işbirliği olanakları değerlendirildi.
Başkan Uysal, TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Serap Kocaoğlu ve Yönetimi Kurulu üyelerini kabul etti.
Ziyarette Muratpaşa Belediyesi’nin Yeşildere Mahallesi’nde kısa bir süre içinde tamamlanacak ve bölgede ‘yılbaşı çelengi’ üretimini daha ileri boyuta taşıyacağı ‘Kadın Emeği Eğitim Merkezi’ olmak üzere kadın ve kadın istihdamına yönelik projeler değerlendirildi.
İki kurum arasında işbirliği olanaklarının görüşüldüğü ziyarette Başkan Uysal, Muratpaşa Belediyesi olarak sivil toplum örgütleriyle farklı alanlarda toplumun farklı kesimlerine uzanan, onların hayatlarında daha iyiye doğru bir değişim yaratacak projelerde biraraya gelmeyi önemsediklerini dile getirdi.
kadin-girisimciler-baskan-uysalin-konugu-1

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER