İmzalı Fener Forması İşitme engelliler Yararına Satılık

Döşemealtı İşitme Engelliler Futbol Kulübü Yönetim Kurulu üyesi Kahraman Köktürk’ten kulüp yararına ilginç etkinlik. Döşemealtı İşitme Engelliler Futbol Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Kahraman Köktürk aslen Antalya Korkutelili olan Fenerbahçeli İsmet Yumakoğulları tarafından Şampiyonlar Liginde kadroya girdiği ve Fenerbahçeli futbolcular tarafından imzalanmış formasını hatıra olarak kulübe göndermişti.

Döşemealtı İşitme Engelliler Futbol Kulübü yönetim kurulu üyesi Kahraman Köktürk ” Fenerbahçeli futbolcular tarafından imzalanmış olan forma Döşemealtı İşitme Engelliler kulübü yararına satışa çıkartılmıştır. Formanın geliri hayattan kopmak istemeyen ve sporla iştigal eden İşitme Döşemealtı İşitme Engelliler yararına kullanılacaktır. Forma da Fenerbahçeli Simon kjaer, Mehmet Topal, Ozan Tufan, İsmet Yumakoğulları gibi oyuncuların imzaları bulunmaktadır. İrtibat Döşemealtı İşitme Engelliler kulübü ile irtibata geçebilir. ” dedi
Kahraman Köktürk İşitme engellilerin hayattan sporla kopmadan yaşamlarına devam etmeleri mutluğunu yaşadıklarını söylerken daha iyi şartlarda kulüp olarak hizmet etmeleri için desteğe ihtiyacı olduğunu söyledi.
534121_1163189580392096_1088902678774086687_n

fb

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir