Reklamı kapat

Reklamı kapat
SABAH HABERLER
Reklam

‘HER KURUŞUMUZU İNSAN HAYATINA HARCIYORUZ’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, sadece yolla, çöple, sadece bina ve betonla asla belediyeci olunmayacağını belirterek, “İnsanlarımızın elinden tutmak zorundayız. Bir makarna dağıtıp vicdanımızı rahatlatıp parayı başka şeylere harcayamayız. Vatandaşımızın vergisini vatandaşımızın hayatına harcıyoruz” diye konuştu. Belediye Başkanı Uysal, “Biz size geliyoruz” sloganıyla her hafta bir mahallede düzenlendiği Halk Günlerinin bu hafta adresi Üçgen Mahallesi […]

‘HER KURUŞUMUZU İNSAN HAYATINA HARCIYORUZ’
23 Ekim 2016 - 11:46 'de eklendi.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, sadece yolla, çöple, sadece bina ve betonla asla belediyeci olunmayacağını belirterek, “İnsanlarımızın elinden tutmak zorundayız. Bir makarna dağıtıp vicdanımızı rahatlatıp parayı başka şeylere harcayamayız. Vatandaşımızın vergisini vatandaşımızın hayatına harcıyoruz” diye konuştu.
Belediye Başkanı Uysal, “Biz size geliyoruz” sloganıyla her hafta bir mahallede düzenlendiği Halk Günlerinin bu hafta adresi Üçgen Mahallesi oldu.
ANTALYASPOR ATKISI
Başkan Uysal, Antalya’nın en eski yerleşim yerlerinden biri olan mahallede büyük bir ilgiyle karşılandı. Giritli Parkı’nda düzenlenen Halk Gününde Üçgen Mahalle Muhtarı Osman Aykaç’la birlikte komşu mahallelerin muhtarlarını da yer aldı. Mahallenin gençlerinin de ilgi gösterdiği Halk Gününde Antalyaspor taraftarı bir grup genç Başkan Uysal, kırmızı beyazlı takımın atkısını hediye etti.
İNSANIMIZIN ELİNDEN TUTMAK ZORUNDAYIZ
Ümit Uysal, burada yaptığı konuşmada Muratpaşa’da belediyeciliği sadece yolla, çöple, binayla, betonla sınırlamadıklarını, sadece bunlarla asla belediyeci olunamayacağını söyledi. Başkan Uysal, konuşmasında şu ifadelere yer verdi:
“Biz bu anlayışın çok ötesine geçmeliyiz. Bizim toplumuzun kültüründe ‘komşusu açken tok yatan bizden değildir’ anlayışı var. Ama bu makarna dağıtmak anlamına gelmez. Gece gündüz, sistematik hizmet üretmek zorundayız. İnsanlarımızın elinden tutmak zorundayız. Bir makarna dağıtıp vicdanımızı rahatlatıp parayı başka şeylere harcayamayız. Vatandaşımızın vergisini vatandaşımızın hayatına harcıyoruz.”
TANIYAMACAĞINIZ KADAR GÜZEL OLACAK
Üçgen Mahallesi’nde Antalya Su ve Atıksu İdaresi’nin (ASAT) çalışmalarının devam ettiğini ardından doğalgaz çalışmasının başlayacağını dile getiren Uysal “Doğalgaz geçer geçmez bütün sokakların asfaltını söküp yeniden yapacağız. Mahallenizin yollarını, sokaklarını tanıyamayacaksınız” dedi.
ucgen-mahallesi-halk-gunu-1

ucgen-mahallesi-halk-gunu-2

ucgen-mahallesi-halk-gunu-3

ucgen-mahallesi-halk-gunu-4

ucgen-mahallesi-halk-gunu-5

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER