Reklamı kapat

Reklamı kapat
SABAH HABERLER

Geleneksel festival korteji yarın Yıldızlar geçidi başlıyor

53. Antalya Uluslararası Film Festivali’nin geleneksel halk korteji 15 Ekim Cumartesi günü (Yarın) saat 17.00’de gerçekleşecek. Cam Piramit’ten başlayacak kortej Akra Barut Otel’de sona erecek. Antalya Film Festivali’nin olmazsa olmazı geleneksel halk korteji ulusal ve uluslararası pek çok yıldızla Antalyalıları bir araya getirecek. Antalyalıların yoğun ilgiyle takip ettiği ve heyecanla beklediği festivalin başladığını müjdeleyen geleneksel […]

Geleneksel festival korteji yarın   Yıldızlar geçidi başlıyor
14 Ekim 2016 - 19:32 'de eklendi.

53. Antalya Uluslararası Film Festivali’nin geleneksel halk korteji 15 Ekim Cumartesi günü (Yarın) saat 17.00’de gerçekleşecek. Cam Piramit’ten başlayacak kortej Akra Barut Otel’de sona erecek.

Antalya Film Festivali’nin olmazsa olmazı geleneksel halk korteji ulusal ve uluslararası pek çok yıldızla Antalyalıları bir araya getirecek. Antalyalıların yoğun ilgiyle takip ettiği ve heyecanla beklediği festivalin başladığını müjdeleyen geleneksel kortej, ulusal ve uluslararası pek çok yıldızla Antalyalıları bir araya getirecek.

15 Ekim Cumartesi günü saat 17.00’de Cam Piramit’ten başlayacak kortej AKM, Arkeoloji Müzesi, Cumhuriyet Meydanı, Antalya Büyükşehir Belediyesi güzergahı boyunca devam edip, Akra Barut Otel’de sona erecek. Birbirinden ünlü festival konukları kortej boyunca üzeri açık klasik araçlardan Antalyalıları selamlayacak.

İki yıldır Sosyal Sorumluluk ve Farkındalık Korteji olarak adlandırılan ve Türkiye’nin önemli konularına dikkat çekmeyi hedefleyen kortejde, bu yıl katılımcılar, tüm dünya coğrafyalarının ortak meselesi “göçmenler” sorunu ile 15 Temmuz’da yaşanan darbe girişiminden sonra demokrasi ve birlik mesajı verecekler.
festival-korteji-yarin

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER