Reklamı kapat

Reklamı kapat
SABAH HABERLER

Geleceğin basketbol yıldızları Antalya’da yetişiyor

Büyükşehir Belediyesi ASAT Gençlik ve Spor Kulübü’nün, geleceğin basketbol yıldızlarını Antalya’ya ve Türkiye’ye kazandırmak amacıyla başlattığı Kış Spor Okulları başvuruları başladı. 7-14 yaş aralığındaki minik sporcular, basketbol becerilerini geliştirebilecekleri kurslara kayıtlarını yaptırabilecek. Her hafta Cumartesi ve Pazar günleri olmak üzere genç sporcular; Konyaaltı, Liman, Soğuksu, Dokuma, Kepez ve Işıklar semtlerinde bulunan 6 farklı spor salonunda […]

Geleceğin basketbol yıldızları Antalya’da yetişiyor
29 Eylül 2016 - 12:34 'de eklendi.

Büyükşehir Belediyesi ASAT Gençlik ve Spor Kulübü’nün, geleceğin basketbol yıldızlarını Antalya’ya ve Türkiye’ye kazandırmak amacıyla başlattığı Kış Spor Okulları başvuruları başladı. 7-14 yaş aralığındaki minik sporcular, basketbol becerilerini geliştirebilecekleri kurslara kayıtlarını yaptırabilecek.

Her hafta Cumartesi ve Pazar günleri olmak üzere genç sporcular; Konyaaltı, Liman, Soğuksu, Dokuma, Kepez ve Işıklar semtlerinde bulunan 6 farklı spor salonunda deneyimli antrenörler eşliğinde eğitim alacaklar. ASAT Gençlik ve Spor Kulübü Kış Spor Okulları’na katılmak isteyen sporcular, başvuru ve detaylı bilgi için (0242) 249 54 91 veya 0532 254 54 47 numaralı telefonlardan iletişim kurabilecek.
asat-basketbol

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER