Reklamı kapat

Reklamı kapat
SABAH HABERLER

ESKİ GECEKONDU ALANINDA DÖNÜŞÜM BAŞLADI

Muratpaşa Belediyesi, kağıt toplayıcılarının depo olarak kullandığı 22 gecekondunun yıkımını gerçekleştirdiği Haşim İşcan Kültür Merkezi yanında yer alan 9 dönümlük alanda park çalışmalarına başladı. Muratpaşa Belediyesi, Haşim İscan Kültür Merkezi’nin hemen yan tarafında bulunan ve kağıt toplayıcılarının depo olarak kullandığı alanda 22 gecekondunun yıkımı sonrası temizlik ve ıslah çalışmalarının ardından park yapımı için kolları sıvadı. […]

ESKİ GECEKONDU ALANINDA DÖNÜŞÜM BAŞLADI
23 Ekim 2016 - 11:50 'de eklendi.

Muratpaşa Belediyesi, kağıt toplayıcılarının depo olarak kullandığı 22 gecekondunun yıkımını gerçekleştirdiği Haşim İşcan Kültür Merkezi yanında yer alan 9 dönümlük alanda park çalışmalarına başladı.
Muratpaşa Belediyesi, Haşim İscan Kültür Merkezi’nin hemen yan tarafında bulunan ve kağıt toplayıcılarının depo olarak kullandığı alanda 22 gecekondunun yıkımı sonrası temizlik ve ıslah çalışmalarının ardından park yapımı için kolları sıvadı.
Yaklaşık 9 bin metrekare genişliğinde ve Evliya Çelebi Caddesi’ne cephe alanda yapılacak park çalışması bitki labirentleri ve bitkisel desen süslemeleri yer alacak. Tablo bahçesi, çim tepeleri gibi farklı kullanımların da yer alacağı parkta ayrıca gemi formunda bir havuz ve selfilerinin 1 numaralı adresi olmaya aday seyir terası da yer alacak.
hasim-iscan-onu-park

hasim-iscan-onu-park-2

proje

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER