Reklamı kapat

Reklamı kapat
SABAH HABERLER

ENGELSİZ KAFE’DE YENİ YIL KUTLAMASI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Engeliz Kafe’nin özel çocuklarının düzenlendiği yeni yıl kutlamasında ilk yılbaşı hediyesini aldı. Engelsiz Kafe adına merkez öğrencilerden Eyüp Tarım, ‘Sürahi Nine’ kostümü içinde Başkan Uysal’a kendi yaptıkları çikolataları hediye etti. Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı Engelsiz Kafe’nin özel öğrencileri, yeni yılı aileleri ve Başkan Uysal’ın katıldığı partiyle kutladı. Engelli çocukların hazırladığı […]

ENGELSİZ KAFE’DE YENİ YIL KUTLAMASI
30 Aralık 2016 - 15:00 'de eklendi.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Engeliz Kafe’nin özel çocuklarının düzenlendiği yeni yıl kutlamasında ilk yılbaşı hediyesini aldı. Engelsiz Kafe adına merkez öğrencilerden Eyüp Tarım, ‘Sürahi Nine’ kostümü içinde Başkan Uysal’a kendi yaptıkları çikolataları hediye etti.
Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı Engelsiz Kafe’nin özel öğrencileri, yeni yılı aileleri ve Başkan Uysal’ın katıldığı partiyle kutladı. Engelli çocukların hazırladığı minik gösterilerle başlayan kutlamalarda hep bir ağızdan yeni yıl şarkıları söylendi.
GELECE GÜVENLİ BAKTIĞIMIZ BİR YIL OLSUN
Başkan Uysal, burada yaptığı konuşmada “Bizler, hep birlikte çocuklarımızın mutluluğu için çalışarak, kötü hikayelerden medet uman insanların dünyamıza verdiği zararı gidermeye çalışıyoruz” ifadelerine yer verdi. Başkan Uysal, yeni yılı “İnsanlık değerlerinin, barış, kardeşlik ve paylaşmanın, iyiliğin ve güzelliğin yükseldiği bir yıl olsun. Çocuklarımızla can cana, kol kola, geleceğe güvenle bakabildiğimiz bir yıl olsun” şeklinde kutlarken çocuklarla birlikte sloganlaşan “Yaşasın spor, yaşasın sanat, yaşasın hayat” sözlerini söyledi ve hayat dolu bir dileğinde bulundu.
BAŞKAN UYSAL’A YENİ YIL HEDİYESİ
Engelsiz Kafe’nin yeni yıl kutlamasında merkezin en renkli öğrencilerinden Eyüp Tarım, bir oyun için ‘Sürahi Nine’ oldu. Elinden ayırmadığı tespihi, başörtüsü ve tek camı kapatılmış gözlüğüyle büyük beğeni alan Eyüp, Başkan Uysal’a Engelsiz Kafe’de yaptıkları el yapımı çikolataların yer aldığı yeni yıl hediyesini verdi.
HEMŞEHRİMİZ NOEL BABA, KOMŞUMUZ NASREDDİN HOCA
Diğer yandan Muratpaşa Belediyesi’nin şirketi Falez AŞ ile birlikte hayata geçirdiği çocuklar ve ruhu hep çocuk kalanlar yeni oyun alanı Teneffüs Park, yeni yıl için Demreli ‘hemşerimiz’ Noel Baba ve Akşehirli ‘komşumuz’ Nasreddin Hoca’yı buluşturdu. Gün boyu çocuklar için sınırsız animasyonunun devam ettiği Teneffüs Park’ta yeni yıl için biraraya gelen Demreli Noel Baba ve Akşehirli Nasreddin Hoca çocuklarla eğlenceli saatler yaşadı. Teneffüs Park’ta Çocukların eğlenceli oyunlarına ortak olan Başkan Uysal, “Tüm renklere bezenmiş bu kadim coğrafyada, çocuklarımız ‘Sen – ben’ demeden barış ve huzur içinde büyüsün istiyoruz. Bu amaçla çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER