Çakırlar ve Zümrüt’te sıcak asfalt çalışması..

Konyaaltı Belediyesi sıcak asfalt çalışmalarına devam ediyor. Çakırlar Mahallesi Cumhuriyet Caddesi ve Zümrüt Mahallesi Mevlana Caddesi’nde 2 bin 400 metre yol sıcak asfalt ile kaplandı.
Gürsu Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışmalarını tamamlayan Konyaaltı Belediyesi, şimdide Çakırlar ve Zümrüt Mahalleleri’nde asfalt çalışmalarına başladı. Konyaaltı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Çakırlar Mahallesi Cumhuriyet Caddesi’nde ve Zümrüt Mahallesi Mevlana Caddesi’nde 2 bin 400 metre yolu sıcak asfalt ile kapladı.
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, “İlçe merkezinde olan hizmetlerin aynısı en uç mahallemizde de olacak” sözünü, asfalt çalışmaları ve sosyal donatı alanları ile hayata geçirdiklerini söyledi.
2014 yerel seçimleri ile birlikte mahalle statüsüne kavuşan köylere yönelik asfalt çalışmalarına devam ettiklerini dile getiren Başkan Böcek, Çakırlar ve Zümrüt Mahalleleri’nde cadde asfalt çalışması yaptıklarını söyledi. “Temizlik ekipleri tarafından yol kenarındaki otlar temizlenirken diğer yandan Fen İşleri ekipleri de dolgu ve düzenleme çalışmaları ile caddeleri asfalta hazır hale getirdi.” diyen Başkan Muhittin Böcek, yatırımların sadece asfaltla sınırlı olmadığını da belirterek yeni park ve sosyal donatı alanı içinde projelerin hazır olduğunu bildirdi.
Çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren Çakırlar ve Zümrüt Mahallesi sakinleri de, kapsamlı asfalt çalışması ile mahallelerinin daha da güzelleştiğini söylediler.
dsc_6124

dsc_6133

dsc_6141

dsc_6150

dsc_6162

dsc_6185

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir