Bucak’a Federasyondan Antrenör Sözü

Türkiye Atletizm Federasyonu yönetim kurulu üyesi ve Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu Öğr.Gör. Kahraman Köktürk’ün daveti ile geldiği Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Bucak Hikmet Tolunay MYO konferans salonunda öğrencilerle buluştu. Oldukça çoşkulu geçen program esnasında bir öğrencinin sorusu ise atletizm üstüneydi.
Aslen Afyonlu olan ve bu sene Halkla ilişkiler bölümünü kazandığını söyleyen Pembe Yıldız Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu’na atletizm ile ilgili bir soru yönelti. Yıldız “Bucak ilçesinde atletizm ile ilgil pist ve antrenör ihtiyaçlarını dile getirdi.”
Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu soru üzerine kendisinin aynı zamanda atletizm federasyonu yönetim kurulu üyesi olduğunu söyleyerek Bucak ilçesi Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin Karagöz ile ihtiyaçları sordu. İhtiyaçları öğrenen Hasan Çavuşoğlu Atletizm federasyon seçimlerinden sonra Bucak’a gerekli yardımlarda bulunacağını aktardı.
Programı düzenleyen Kahraman Köktürk “Aynı zamanda Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun abisi olan Hasan Çavuşoğlu sağolsun bizleri kırmayarak geldi. Kendisi hem Alanyaspor Başkanı hem de Türkiye Atletizm Federasyonu Yönetim kurulu üyesidir. Bugün de federasyon yetkilisi olarak Bucak’ımıza pist ve antrenör sözü vermiştir. Kendisine Bucak adına teşekkür ediyoruz” dedi.
Program öğrencilerin hazırladığı hediyelerin sunumu ile sona erirken Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu da Öğr. Gör. Kahraman Köktürk’ün adını yazdırdıkları Alanyaspor formasını hediye etti.
al

all

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir