Reklamı kapat

Reklamı kapat
SABAH HABERLER

Belediyesinden Sahra Sağlık Hizmeti

Belediyesinden Sahra Sağlık Hizmeti Mersin belediyesinden sahra sağlık hizmeti hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Belediyenin özellikle son dönemlerde yapmış olduğu atılımlara bir yenisi daha eklendi. Mersin Belediyesi tarafından yapılan Açıklamaya göre önümüzdeki süreçte belediyenin daha sağlıklı hizmetler verebilmesi ve sağlık alanında da varlığını hissettirebilmesi adına gezici sahra sağlık hizmetleri verilecek. Peki Gezici sahra sağlık hizmeti […]

29 Eylül 2016 - 16:15 'de eklendi.

Belediyesinden Sahra Sağlık Hizmeti
Mersin belediyesinden sahra sağlık hizmeti hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Belediyenin özellikle son dönemlerde yapmış olduğu atılımlara bir yenisi daha eklendi. Mersin Belediyesi tarafından yapılan Açıklamaya göre önümüzdeki süreçte belediyenin daha sağlıklı hizmetler verebilmesi ve sağlık alanında da varlığını hissettirebilmesi adına gezici sahra sağlık hizmetleri verilecek. Peki Gezici sahra sağlık hizmeti nedir ve bu hizmet nasıl gerçekleştirilecektir. Öncelikle belediye tarafından ihale usulü ile alımı gerçekleştirilen 5 tane ambulans ve 3 tane otobüs hastane bulunacak.
Bu otobüs hastaneler içerisinde sağlık ocağı gibi düşünecek olursak olay yerinde en iyi şekilde müdahale edebilecek çok güzel bir teçhizat ve doktorlar bulunacak. Bu hizmet ile şehir içerisinde gezecek olan Gezici hastane sağlık hizmetini en iyi şekilde vermeye çalışacak ve olası acil bir durumda ise hemen müdahale gerçekleştirerek kısa süre içerisinde olabilecek kötü durumların da önüne geçmiş olacak. www.Mersinrockfest.com Gezici ahra sağlık hizmetlerinin gerçekten de son derece önemli ve verimli geçeceğini düşünerek mersin belediyesinin yapacağı bu kaliteli hizmetin ülke geneline de en iyi şekilde yayılmasını ve hizmetlerin etkili şekilde verilmesini öneriyoruz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER