BAŞKAN UYSAL’DAN BARO BAŞKANI BALKAN’A NEZAKET ZİYARETİ

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Barosu başkanlığa seçilen Polat Balkan’ı makamında ziyaret etti. Bir dönem Muratpaşa Belediyesi’nde görev alan meslektaşı Balkan’ı tebrik eden Uysal, Antalya Barosu’yla her konuda birlikte çalışmaya hazır olduklarını söyledi.
Bakan Uysal, Antalya Barosu’nun 9 Ekim’de yapılan olağan kongresinde başkanlığa seçilen Polat Balkan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Genel Sekreter Güler Yılmaz Birol, Yönetim Kurulu Sayman üye Lider Tanrıkulu’yla birlikte avukat Kadir Çetinkaya da yer aldı.
Başkan Uysal, Muratpaşa Belediyesi’nde bir dönem birlikte çalıştığı meslektaşı Balkan’ı seçimler dolayısıyla kutlarken, gelecek dönem çalışmaları için başarı dileklerinde bulundu. Türkiye’nin çok zor bir dönemden geçtiğine dikkat çeken Başkan Uysal, evrensel hukuk normlarının dahi tartışılır hale geldiğini belirterek “Böylesine zorlu bir dönemde bu görevi üstlendiği için Balkan ve kongrede oluşan yeni yönetim kurulunu kutluyor ve hukukun üstünlüğü mücadelesinde başarılar diliyorum” diye konuştu.
Başkan Uysal, ayrıca, Antalya Barosu’yla her konuda birlikte çalışmaya hazır olduklarını ifade etti.
baro-ziyaret-1

baro-ziyaret-2

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir