Reklamı kapat

Reklamı kapat
SABAH HABERLER
Reklam

Başkan Böcek, Rektör Ünal’ı ziyaret etti

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal’ı makamında ziyaret eden Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, kendisine yeni görevinde başarı dileklerinde bulundu. Üniversitelerin şehrin kalkınmasında ve gelişmesinde lokomotif görevi üstlenecek kurumların başında geldiğini dile getiren Başkan Böcek, […]

Başkan Böcek, Rektör Ünal’ı ziyaret etti
29 Eylül 2016 - 12:23 'de eklendi.

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal’ı makamında ziyaret eden Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, kendisine yeni görevinde başarı dileklerinde bulundu. Üniversitelerin şehrin kalkınmasında ve gelişmesinde lokomotif görevi üstlenecek kurumların başında geldiğini dile getiren Başkan Böcek, Akdeniz Üniversitesi’nin de bu anlamda Antalya’nın en önemli değerlerinden biri olduğunu söyledi.
Başkan Muhittin Böcek, “Akdeniz Üniversitesi, eğitim kalitesi ve hayata geçirdiği önemli projeler ile şehrimizin en önemli dinamiklerinden biri haline gelmiştir. Vereceği eğitim-öğretim; yapacağı bilimsel araştırmalar ile ülkemizin ve şehrimizin gelişimine katkıda bulunacağına inancımız tamdır. Konyaaltı Belediyesi olarak, önümüzdeki dönemde ortak çalışmalarımızın daha da ivme kazanacağını düşünüyoruz. Üniversitelerimizdeki değerli bilim adamlarının görüş ve önerilerine her zaman açık olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.
Rektör Prof. Dr. Mustafa Ünal’da Başkan Böcek’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, üniversite-şehir işbirliği açısından kamu kurum ve kuruluşlarıyla bağlantıların çok güçlü olmasının önemine değindi.
dsc_6931

dsc_6936

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER