Reklamı kapat

Reklamı kapat
SABAH HABERLER
Reklam

Başkan Böcek, öğrencilerle kucaklaştı…

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Gürsu ve Uncalı Çocuk Kreşi ve Gündüz Bakımevleri’nde yeni eğitim yılına merhaba diyen öğrenci ve öğretmenleri ziyaret etti. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, bölgede okul ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Muhittin Böcek, Konyaaltı Belediyesi Gürsu ve Uncalı Çocuk Kreşi ve Gündüz Bakımevi’nde yeni eğitim-öğretim yılına “merhaba” diyen miniklerin heyecanını paylaştı. Uncalı ve […]

Başkan Böcek, öğrencilerle kucaklaştı…
30 Eylül 2016 - 12:14 'de eklendi.

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Gürsu ve Uncalı Çocuk Kreşi ve Gündüz Bakımevleri’nde yeni eğitim yılına merhaba diyen öğrenci ve öğretmenleri ziyaret etti.
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, bölgede okul ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Muhittin Böcek, Konyaaltı Belediyesi Gürsu ve Uncalı Çocuk Kreşi ve Gündüz Bakımevi’nde yeni eğitim-öğretim yılına “merhaba” diyen miniklerin heyecanını paylaştı. Uncalı ve Gürsu Mahalleleri’nde hizmet veren, tam donanımlı 2 kreş ile okul öncesi çocuklarının eğitimlerine büyük katkı sunan Konyaaltı Belediyesi, yeni eğitim yılına 225 öğrenciyle başladı.
Başkan Böcek derslikleri, oyun salonları, yemek salonları, kütüphane ve çocukların güvenli bir biçimde oynayabileceği bahçesi ve oyun alanları ile göz dolduran Kreşlerin velilerden de büyük talep gördüğünü söyledi.
KREŞLERİMİZE YOĞUN TALEP VAR
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Gürsu ve Uncalı Çocuk Kreşleri’ne büyük talep olduğunu söyledi. “Okul öncesi eğitim dönemi, bir milletin eğitim sürecinin başladığı en önemli dönemdir.” diyen Başkan Böcek, “5 okul ile başladığımız eğitim öğretim hayatında bu gün Antalya’nın lokomotifi olduk. Çizgimizi bozmadan aynı sorumluluk duygusuyla hareket ederek çocuklarımız için üstümüze düşen görevi yapacağımızı belirtmek istiyorum.” diye konuştu.
Başkan Muhittin Böcek, Gürsu ve Uncalı Çocuk Kreşi ve Gündüz Bakımevleri’ne yaptığı ziyaretin ardından Bedriye Bileydi İlkokulu, Okyanus ve İstek Özel Okullarını da ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlere yeni eğitim yılında başarılar diledi.
dsc_6857

dsc_6960

dsc_6968

dsc_6980

dsc_7021

dsc_7054

dsc_7055

dsc_7064

dsc_7075

dsc_7117

dsc_7153

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER