Reklamı kapat

Reklamı kapat
SABAH HABERLER
Reklam

Başkan Böcek, Fuarda Türk bayrağı dağıttı..

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı’nın ikinci gününde, Fuarı ziyaret eden Antalyalılara, Türk bayrağı ve Atatürk’ün fotoğraflarının yer aldığı albüm dağıtarak ‘29 Ekim Cumhuriyet Bayramlarını kutladı. Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusuyla devam ediyor. İlk olarak Antalya Valiliği’nde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ile ilgili düzenlenen ‘tebrik kabul töreni’ne katılan […]

Başkan Böcek, Fuarda Türk bayrağı dağıttı..
29 Ekim 2016 - 17:56 'de eklendi.

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı’nın ikinci gününde, Fuarı ziyaret eden Antalyalılara, Türk bayrağı ve Atatürk’ün fotoğraflarının yer aldığı albüm dağıtarak ‘29 Ekim Cumhuriyet Bayramlarını kutladı.
Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusuyla devam ediyor. İlk olarak Antalya Valiliği’nde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ile ilgili düzenlenen ‘tebrik kabul töreni’ne katılan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ardından Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı’nda vatandaşlarla kucaklaştı.
7’DEN 70’E TÜRK BAYRAĞI
Konyaaltı Belediyesi standında 7’den 70’e herkese Türk bayrağı ile Atatürk’ün fotoğraflarından oluşan albüm dağıtan Başkanı Böcek, Antalyalıların 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutladı. “Cumhuriyete sahip çıkmak hepimizin görevimiz” diyen Başkan Muhittin Böcek, Türk bayrakları eşliğinde vatandaşların Cumhuriyet Bayramını da kutladı.
KİTAP FUARINDA CUMHURİYET COŞKUSU
Cumhuriyetin çok sağlam temellerle kurulduğuna bu temeller üzerinden birlik ve beraberliğin korunduğuna dikkat çeken Başkan Böcek, şöyle konuştu; “Cumhuriyetimize sahip çıkmalıyız. Bu bayrak da ulusumuzun direnişinin, kazandığı istiklal mücadelesinin sembolüdür. Herkes Cumhuriyet Bayramında bu bayrağı dalgalandırmalıdır. Bizler de Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı’nda bayrak dağıtarak bu coşkuyu vatandaşlarımızla birlikte yaşamak istedik. Bugün bu coşkuyu hem esnaf kardeşlerimizle hem de vatandaşımızla yaşamak için bayrak hediye ediyoruz. Bayraklarımız büyük memnuniyetle karşılandı. Adeta kapışıldı. Cumhuriyet coşkusunu bizimle yaşayan vatandaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.”
dsc_0520

dsc_0530

dsc_0533

dsc_0543

dsc_0545

dsc_0551

dsc_0558

dsc_0585

dsc_0587

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER