ASFALT İŞÇİLERİNE TEŞEKKÜR YEMEĞİ

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, yaptıkları her hizmetin sahibinin Muratpaşalılar olduğunu belirterek, “Bütçemiz hepimizin ortak kumbarasıdır. Onun için insanlarımızın hayatını daha yüksek standarda ulaştırmak için çalışıyoruz. Bundan onur ve gurur duyuyoruz” diye konuştu.

Güvenlik Mahallesi Muhtarı Necati Çimen, mahallesinde devam eden asfalt çalışmaları dolayısıyla Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ve asfalt ekibinde çalışan işçileri öğle yemeğinde ağırladı.

Başkan Ümit Uysal, Muratpaşa’da hayatı daha güzel hale getirmek için hep birlikte çalıştıklarını söyledi. Uysal, daha güzel bir Muratpaşa için cadde ve sokaklarda, parklarda, temizlik hizmetlerinde kısaca fiziki alanlarda hummalı bir çalışma sürerken ilçede 7’den 77’ye toplumun tüm farklı kesimlerine kreşten etüt merkezine, üniversiteye hazırlık kursundan, meslek edindirme kurslarına ve yaşlı evleri gibi hizmetler sunduklarını kaydetti.

Muratpaşa’ya yapılan her hizmetin sahibinin Muratpaşalılar olduğunu belirten Başkanı Uysal, “Bu hizmetlerin hepsi, hepimizin katkılarıyla oluşan Muratpaşa Belediye bütçesiyle mümkün oluyor. Onun için insanlarımızın hayatını daha yüksek standarda ulaştırmak için çalışıyoruz. Bundan onur ve gurur duyuyoruz” diye konuştu.

Muratpaşa’da aynı zamanda asla ayrım yapmadan herkese sahip çıktıklarını belirten Uysal, “İbadethaneler, sağlık ocakları, okullar nerede insan, insana ait bir şey varsa biz oradayız” dedi. Muratpaşa’da bugün ulaşılan başarının sahibinin tüm Muratpaşa olduğunu belirten Uysal, “Çünkü bütçemiz hepimizin ortak kumbarasıdır” dedi.
guvenlik-mahallesi-1

guvenlik-mahallesi-2

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir