AKMEK yeni dönemde de dolu dolu

Antalya Kepez Meslek Edindirme Kursları (AKMEK), yeni öğretim sezonunda yine binlerce vatandaşa meslek ve yetenek kazandıracak.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün önemli hizmetlerinden biri olan Antalya Kepez Meslek Edindirme Kursları (AKMEK), yeni eğitim yılına yine binlerce öğrencisi ve onlarca farklı eğitim imkanı ile başladı.

Hobiden meslek eğitimlerine, enstrüman ve dil kurslarına kadar onlarca farklı seçenek sunan AKMEK’e 3710 vatandaş kayıt yaptırdı. Kurs merkezlerinde yaz aylarında yüzlerce vatandaşa kurs verilirken, verilen kısa aranın ardından eğitim kaldığı yerden devam ediyor. Ekim ayı itibarı ile başlayan kurslar, her yıl olduğu gibi farklı yaş ve meslek gruplarından binlerce kişiye sosyalleşerek meslek, dil ve hobi alanlarında eğitimler sunacak.

Kepez’in farklı noktalarında her bölgeye hizmet ulaştıran kurs merkezleri, ev hanımlarına yönelik iğne oyası, ahşap boyama, makine nakışı gibi hobi amaçlı kursların yanı sıra Kur’an-ı Kerim eğitimi, İngilizce, Almanca gibi dil kursları, gitar, bağlama, keman ve ud gibi çeşitli enstrüman kursları, aşçılık ve bilgisayar eğitimi gibi çok yönlü programlar uygulanıyor. Şube sayısı her dönem artan meslek kursları, Orhan Gazi Semt Konağı, Osman Gazi Semt Konağı, Dokuma, Göksu, Erenköy, Sakarya, Duacı, Yenidoğan, Barış ve Varsak şubelerinde 3710 yeni kursiyeri ile yeni dönemde de dolu dolu bir eğitim sunacak. Meslek hayatına eğitimli bireyler kazandırarak, istihdama katkı sunacak.
akmek-yeni-donemde-de-dolu-dolu_2

akmek-yeni-donemde-de-dolu-dolu_3

akmek-yeni-donemde-de-dolu-dolu_4

akmek-yeni-donemde-de-dolu-dolu_5

akmek-yeni-donemde-de-dolu-dolu_6

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir