Reklamı kapat

Reklamı kapat
SABAH HABERLER
Reklam

93. YIL COŞKUSU MURATPAŞA’DA YAŞANACAK

Muratpaşa, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının adresi olacak. Muratpaşa Belediyesi’nin, Cumhuriyet İçin Antalya El Ele Platformu ile birlikte düzenlediği Cumhuriyet Bayramı kutlamaları 29 Ekim Cumartesi günü Konyaaltı Varyantı’ndan fener alayıyla başlayıp, Cumhuriyet Meydanı’ndaki Candan Erçetin konseri ile devam edecek 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk, 19 Mayıs Gençlik ve Spor ve […]

93. YIL COŞKUSU  MURATPAŞA’DA YAŞANACAK
28 Ekim 2016 - 9:13 'de eklendi.

Muratpaşa, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının adresi olacak. Muratpaşa Belediyesi’nin, Cumhuriyet İçin Antalya El Ele Platformu ile birlikte düzenlediği Cumhuriyet Bayramı kutlamaları 29 Ekim Cumartesi günü Konyaaltı Varyantı’ndan fener alayıyla başlayıp, Cumhuriyet Meydanı’ndaki Candan Erçetin konseri ile devam edecek

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk, 19 Mayıs Gençlik ve Spor ve 30 Ağustos Zafer Bayramları’nı, Muratpaşa Belediyesi’nin düzenlediği programlarla kutlayan Antalya, aynı coşkuyu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda da yaşayacak. Muratpaşa Belediyesi, Cumhuriyet İçin Antalya El Ele Platformu ile birlikte Cumhuriyetimizin 93. yılını büyük coşkuyla kutlayacak.

Spor turnuvaları
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları Konyaaltı Varyantı’ndan 29 Ekim Cumartesi günü saat 18.00’de başlayacak. Muratpaşa Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle özel spor turnuvaları da düzenledi. Cumhuriyet Kupası adı altında yüzme yarışları, badminton ve satranç turnuvaları gerçekleştirilecek.

Fener alayı, Konyaaltı Varyantı’nda başlayacak
‘10’uncu yıl ruhu’ temasıyla Muratpaşa Belediyesi’nce gerçekleştirilecek Cumhuriyet Bayramı kutlamaları 29 Ekim Cumartesi günü saat 18.00’de Konyaaltı Varyantı’ndan fener alayıyla başlayacak. Konyaaltı Caddesi’nden Cumhuriyet Meydanı’na uzanacak fener alayında 300 metre uzunluğunda Türk bayrağı açılacak. Fener alayının sona ereceği Cumhuriyet Meydanı’nda ise kutlamalar Candan Erçetin konseriyle devam edecek.

Başkan Uysal’dan davet
29 Ekim 1923’te Gazi Mustafa Kemal’in önderliğinde Cumhuriyetimizin ilan edildiğini belirten Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; “29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Ülkemiz, bunca badireye rağmen birlikte, yan yana durabiliyorsa bu Cumhuriyet sayesindedir. Bu nedenle Cumhuriyetimiz değerlidir Saat 18.00’de Konyaaltı varyantında buluşacağız. fener alayımız ile birlikte Cumhuriyet Meydanımıza yürüyeceğiz. Saat 20.00’de de Candan Erçetin konserini beraberce izleyip Cumhuriyet Bayramımızı kutlayacağız. Bütün komşularımızı bekliyoruz” diye konuştu.
1-1

1-2

1-3

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER